Domy na sprzedaż Oferty kupna domów Wynajem domów Mieszkania na sprzedaż Oferty kupna mieszkań Mieszkania na wynajem Działki na sprzedaż Oferty kupna działek Dzierżawa działek Lokale na sprzedaż Oferty kupna lokali Lokale na wynajem Dodaj oferte - nieruchomości bielsko, domy bielsko, mieszkania bielsko, oferty nieruchomości, biuro nieruchomości bielsko Cennik - nieruchomości bielsko, domy bielsko, mieszkania bielsko, oferty nieruchomości, biuro nieruchomości bielsko Rejestracja - nieruchomości bielsko, domy bielsko, mieszkania bielsko, oferty nieruchomości, biuro nieruchomości bielsko
Nieruchomość:

Typ oferty:

Szukaj
Miejscowość:

do: Cena od:

do: Powierzchnia od:
Email: zapisz się
Dodaj ofertę Firmy budowlane z Twojego regionu

Super oferty

<< >>


słowa kluczowe:
» nieruchomości bielsko
» domy bielsko
» mieszkania bielsko
» oferty nieruchomości
» biuro nieruchomości bielsko

Cennik i regulamin - warto przeczytać !

Strona www.podbeskidzie.nieruchomosci.pl umożliwia dodawanie i przegląd ofert nieruchomości z całego regionu.  Według analiz przeprowadzonych w końcu 2007 roku portal zawiera największą bazę ofert nieruchomości w Internecie związanych z regionem Podbeskidzia.

Pobierz instrukcję obsługi serwisu

Oferty moga być dodawane przez:

  • osoby prywatne
  • firmy
  • biura nieruchomości

Biura nieruchomości zainteresowane współpracą zapraszamy do podstrony "Zasady współpracy". Firmy zainteresowane reklamą na stronach portalu prosimy o kontakt zgodnie z danymi na stronie "Kontakt".


Ogłoszenia

Ogłoszenia mogą być dodane przez każda osobę i są one publikowane w uprzywilejowany sposób. Po pierwsze znajdują się one na pierwszej stronie wyników oraz z zawsze w wynikach wyszukiwania (jeżeli spełniają kryteria) Najważniejsze jednak jest to że ogłoszenia te są rozsyłane do abonentów zainteresowanych newsletterem. Koszt ogłoszenia  to 10 zł brutto/ 14 dni.

Super oferta

W każdym dniu na stronie głównej (w prawym górnym rogu) publikowana jest  "Super oferta".  Miejsce to można zarezerwować i jego koszt to 25 zł brutto/ dzień. Jeżeli miejsce nie jest zarezerwowane to publikowane jest najnowsze ogłoszenie wyróźnione.

Reklama w formie banerów

W serwisie dostępne są dwa miejsca banerowe:

 - Baner panorama 980x160 px - wyświetlany na górze strony. Koszt emisji to 1000 zł netto / miesiąc.
 - Banery boczne 240x160 px - w prawej kolumnie. Koszt emisji to 200 zł netto / miesiąc.

 - Roczny wpis do bazy firm na portalu – koszt tylko 200 zł netto / rok.

Newsletter

Newsletter umożliwia zapisanie się do listy osób zainteresowanych świeżą informacją o nowych ofertach wpisywanych do serwisu. Korzystanie z newsletter jest bezpłatne i zawsze może być natychmiast zakończone. Osoba zainteresowana definiuje jakie oferty (kategorie i miasta) ją interesują.

Ochrona danych osobowych

W związku z uczestnictwem w Serwisie w jego zasobach gromadzone i przetwarzane są dane osobowe jego Użytkowników, podawane przez Użytkowników wyłącznie w sposób dobrowolny. Administratorem tych danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych jest Administrator, czyli MediaBielsko Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku - Białej.

Żądanie usunięcia danych osobowych udostępnionych do Serwisu, których podanie jest wymagane przez Administratora, jest jednoznaczne z rezygnacją przez Użytkownika z możliwości dodawania ogłoszeń.

Dane do przelewu

MediaBielsko.pl Paweł Strykowski
ul. Żywiecka 21
43-300 Bielsko - Biała
71 1240 1170 1111 0010 0241 0790


Import ofert

Istnieje możliwość podłączenia do portalu importu ofert z programów:

  • Virgo firmy Galactica (standard eksportu Gratka 2.0)

       

 

        

 

  • dowolny program, obsługujący eksport ofert w standardzie Gratka 2.0

 
Wykonanie WizjaNet