Domy na sprzedaż Oferty kupna domów Wynajem domów Mieszkania na sprzedaż Oferty kupna mieszkań Mieszkania na wynajem Działki na sprzedaż Oferty kupna działek Dzierżawa działek Lokale na sprzedaż Oferty kupna lokali Lokale na wynajem Dodaj oferte - Cennik - Rejestracja -
Nieruchomość:

Typ oferty:

Szukaj
Miejscowość:

do: Cena od:

do: Powierzchnia od:
Email: zapisz się
Dodaj ofertę Firmy budowlane z Twojego regionu

Super oferty

<< >>


Kategoria : Mieszkania-sprzedaż


« Poprzednia oferta   Lista ogłoszeń   Następna oferta »


Dodatkowe informacje: Osiedle Słoneczne w Andrychowie to kompleks 5 nowoczesnych budynków wielorodzinnych zaledwie kilka minut od centrum miasta. Inwestycja realizowana jest etapowo - każdy etap jest autonomiczny z pełnym zagospodarowaniem terenu co zapewnia jego niezależne funkcjonowanie.

Pierwsza część inwestycji - Budynek B5 został oddany do użytkowania w 2013 roku. Budynek ten obejmuje 34 mieszkania o metrażach w przedziale od 34,0 m2 do 85,21 m2 . 32 mieszkania zostały sprzedane, do sprzedaży pozostały dwa mieszkania dwupoziomowe w promocyjnej cenie.

Kolejna, druga część inwestycji obejmuje realizację budynku B4, dwuklatkowego na planie zbliżonym do prostokąta. Budynek posiada 5 kondygnacji wraz z antresolą połączoną z kondygnacją IV piętra indywidualnymi schodami zlokalizowanymi w poszczególnych mieszkaniach. Wejścia do budynku prowadzą przez dwie niezależne klatki schodowe zlokalizowane od strony północnej. W każdej klatce schodowej, oprócz schodów, znajduje się winda. Od strony wschodniej budynek jest częściowo podpiwniczony. W piwnicach budynku są zlokalizowane komórki lokatorskie.

W ofercie odnajdziecie Państwo funkcjonalne i komfortowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, wszystkie z balkonami a na parterze z tarasami i przydomowymi ogródkami. Mieszkania są od jedno- do pięcio-pokojowych o metrażach kształtujących się w przedziale od 40,50 m2do 97,83 m2.

Oddanie do użytkowania – 02.2016r.

Przestrzenie mieszkalne zostały starannie zaprojektowane tak aby zmaksymalizować komfort i wygodę mieszkania. Teren osiedla jest monitorowany co zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom osiedla, wyposażony w elementy małej architektury. Na terenie osiedla do dyspozycji mieszkańców znajdują się indywidualne miejsca parkingowe w cenie 10.000,00 zł.
Sygnatura: B4-20
Cena: 237363.00 zł
Powierzchnia: 61 m2
Ilość pokoi: 3
Lokalizacja: Andrychów
34-120 Andrychów ul. Lenartowicza 71
Dane do kontaktu:

« Poprzednia oferta   Lista ogłoszeń   Następna oferta »

data dodania oferty 2017-08-14
oferta wyświetlona 12904 razyWykonanie WizjaNet